Balení a polepování kosmetiky - Hostivař - 170Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Pro našeho klienta hledáme vhodné brigádníky/brigádnice na balení a polepování kosmetiky v praze Hostivaři.

Náplň práce:

  • polepování

  • balení a štítkování

  • příprava k expedici

Požadujeme:

  • věk 18+

  • manuální zručnost

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

  • možnost pracovat v termínu  alespoň 2xtýdně

Nabízíme:

  • mzda 170Kč/h hrubého

  • výplata týdně na účet

  • možnost dalších brigád

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Informace: práce na pokladně, doplňování zboží, pomoc zákazníkům, informování zákazníků o nových programech společnosti Rossmann. Směny: ranní, odpolední, víkendové směny - dle dohody s vedoucí ...

    Česká republika Nástup ihned Pro studenty Víkendové

    Před 0 dny

  • Popis HLEDÁME STABILNÍHO A PRACOVITÉHO ČLOVĚKA NA  DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI ÚKLIDU KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR V OSTRAVĚ. *Pokud jste pečliví a můžete docházet pravidelně v odpoledních hodinách, neváhejte s...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Víkendové

    Před 0 dny