Podle lokalit

Pomocník v přípravě sportovních rodinných festivalů.

Jakub Makalouš

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

**Popis pozice: Pomocník při organizaci Tour festivalu Sporťáček**

**Název pozice:** Pomocník při organizaci Tour festivalu Sporťáček

**Lokalita:** ČR

**Typ pracovního poměru:** [Brigáda]

**Hlavní odpovědnosti:**
1. **Komunikace s kluby a organizacemi:**
- Telefonická a emailová komunikace s různými sportovními kluby a organizacemi.
- Zajišťování účasti a spolupráce s klubovými zástupci.
- Koordinace schůzek a účast na jednáních.

2. **Tvorba map a plánování:**
- Vytváření a aktualizace map festivalových lokalit.
- Spolupráce s týmem na logistickém plánování umístění stánků, sportovních ploch a dalších zón.
- Zajištění, že všechny mapy a plány jsou přesné a aktuální.

3. **Komunikace s dodavateli:**
- Navazování a udržování vztahů s dodavateli a partnery.
- Zajištění dodávky materiálů, vybavení a služeb dle požadavků festivalu.
- Řešení případných problémů a zajištění včasného dodání.

**Požadujeme:**
- Výborné komunikační schopnosti, jak písemné, tak ústní.
- Schopnost efektivně organizovat a plánovat.
- Základní znalosti v oblasti tvorby map a logistického plánování.
- Schopnost pracovat v týmu i samostatně.
- Flexibilitu a schopnost řešit problémy.

**Výhodou:**
- Zkušenosti s organizací akcí nebo festivalů.
- Znalost sportovního prostředí a kontaktů na sportovní kluby.

**Nabízíme:**
- Možnost podílet se na organizaci významného sportovního festivalu.
- Dynamické a přátelské pracovní prostředí.
- Příležitost pro osobní a profesní růst.
- Konkurenční finanční ohodnocení.

**Jak se přihlásit:**
Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj životopis a případně motivační dopis. Těšíme se na vaši přihlášku!

Tento popis pozice zahrnuje hlavní odpovědnosti a požadavky pro pomocníka při organizaci Tour festivalu Sporťáček, zaměřený na komunikaci, plánování a logistiku.

Požadavky

Student vysoké školy.

Nabídka

Nadstandardní odměna.