Podle lokalit

Tenisový trenér/trenérka

Tenisová škola TALLENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 – 260 Kč / hod

O nás

Tenisová škola Tallent s.r.o. provozuje tenisové kroužku a kurzy pro děti od 4 let až po dospělé již 30 let. Trénujeme ve třech městech, v Praze máme 23 tréninkových středisek.

Náplň práce:

Pro výuku dětských tenisových kurzů přijmeme do svého kolektivu -vedoucí tenisových kroužků / tenisové trenéry.

Hledáme tenisty, především studenty VŠ nebo SŠ, kteří mají kladný vztah k dětem, dobré "pedagogické" schopnosti a umí děti zaujmout.

Odpolední tréninky ve školičkách v Praze : dle domluvy 1x až 4x týdně, 2 až 4 hodiny denně ( 25 tréninkových středisek po celé Praze) – dle domluvy.

Co od Vás očekáváme:

Samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k dětem.

Co Vám můžeme nabídnout:

Odměnu 200 – 260Kč/hod ( čistého )
Dlouhodobou spolupráci