Betonář/zedník

KGBeton s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 – 300 Kč / hod

O nás

Společnost KGBeton se zabývá betonování podlah v rodinných domech, bytových domech a administrativních budov.

Náplň práce:

  • Pomocné práce u stroje na míchání Mixokret Putzmiester + v případě zkušností s betonováním práce v objektu (tahaní, práce na poku, atd.)
  • Případně i celá parta na betony

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušnosti v betonováním (ideálně na mixokretech)
  • Zkušnosti v oboru zednictví

Co Vám můžeme nabídnout:

  • základní plat brigádně 200 Kč/h – 300 Kč/h dle zkušeností
  • po zapracování navýšení dle zkušností
  • stabilní práce Praha a okolí
  • vyplacené po odpracovaném týdnu
  • možnost přejít na živnost nebo HPP