Super brigáda v obchodě - centrum Prahy, až 225 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 – 225 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš flexibilní brigádu přímo v centru Prahy na Národní třídě? Chceš se podílet na znovuotevření jednoho z největších a nejmodernějších hypermarketů v ČR? Pak se nám určitě ozvi! Nepožadujeme předchozí zkušenosti, vše tě rádi naučíme. Brigáda začíná už v pondělí 20.5.2024, ale na nástupu se můžeme domluvit dle tvých možností.

Jedná se o pozice:

  • doplňování zboží
  • pokladní
  • pekař

Místo výkonu práce: Praha – Národní třída

Nabízíme:

  • základní mzdu 170 – 185 Kč/hod dle pozice
  • příplatky za směny o víkendu, ve svátek a v noci
  • možnost výplaty záloh na bankovní účet
  • práci v centru Prahy se skvělou dostupností MHD
  • flexibilní pracovní dobu dle domluvy
  • vybavení veškerými ochrannými pracovními pomůckami

Požadujeme:

  • plnoletost