Podle lokalit

Hlídání dětí / úklid domácností - brigáda i větší úvazky

Ing. Hana Jurenová

Místo práce: Česká republika Praha 8 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Hlídání dětí

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200-250 Kč/hod.

Agentura Babičky na hlídání, která se zabývá hlídáním dětí v domácnostech klientů ( okrajově také úklidem / žehlením ) v současné době hledá nové kolegyně jak na pozici chůvy, tak na úklid / žehlení v domácnostech rodin. Přehled momentálně volných míst bude uveden níže.

Pokud Vás tato práce láká a hledáte smysluplnou brigádu / práci, kontaktujte mě. Ráda se s Vámi sejdu osobně a řeknu Vám více o fungování naší agentury. Budete poté dostávat prioritní nabídky.

Lokalita - různé části Prahy, možnost zvolit si práci dle Vašich časových možností.

Spolupráce je možná na DPP - tato forma je vhodná pro studentky / aktivní důchodkyně, případně spolupráce na živnostenský list, jako doplnění k Vašemu podnikání. Upřednostňuji spolupráci na ŽL.

Finanční ohodnocení v případě spolupráce na ŽL je od 200 Kč / hodinu. V případě přímé práce pro rodinu - sazba dle vzájemné domluvy.

Nabízíme úvazky od pár hodin týdně, až po plné úvazky. Možnost vybrat si spolupráci pod agenturou, případně bez agentury, přímo pro rodinu. Pro více informací mě kontaktujte. Ráda vše vysvětlíme.

Základní podmínky jsou:

  • věk 18 +, vhodné jak pro studentky, pracující i paní v důchodovém věku - důležitá je zdravotní způsobilost pro práci s dětmi

  • spolehlivost

  • dochvilnost

  • zájem o dlouhodobější spolupráci

  • aktivní přístup při hlídání dětí

  • pečlivost, samostatnost

  • zkušenosti s dětmi výhodou

  • čistý trestní rejstřík

Příklady momentálně volného:

1) Praha 4 Budějovická - PŘÍMÁ PRÁCE PRO RODINU - hospodyně + chůva

Rodina se 3 dětmi - (tři holky, jedna ročník 2016 a pak dvojčata ročník 2019) hledají chůvu a hospodyni v jednom.

Jedná se jim především o pomoc s domácností. Uklidnit, vyžehlit, připravit večeři, svačiny a následné vyzvednutí holek v ZŠ a MŠ, doprovod na kroužek, pomoc s úkoly, trávení času s dětmi.  Vše se dá zvládnout pomocí MHD a pěšky. Není nutné jezdit autem.

Časové požadavky - vše na domluvě, jsou schopni flexibilitě. Stačilo by 2x týdně, ale zároveň umí vytížit i více. Celkový objem práce cca 20 hodin týdně? Paní může docházet např.3x týdně v čase 13-18/19:00. Nejdříve pomoci s domácností, úklid, vyprat, vyžehlit, příprava jídla / svačin, případně nákup jídla ( fyzicky nebo online), pokud budete chtít, můžete se starat také o zahradu - není nutné. Následně péče o děti do cca 18/19:00. Rádi se domluví i na večerním hlídání ( např. 1x týdně nebo dle domluvy). Pokud by Vám více vyhovovalo chodit např. ráno na domácí práce a vaření a odpoledne péče o děti - i to je možné. Lze se domluvit také na 1 nebo 2 celých dnech týdně. Nejvíce jim pomůže péče o domácnost - to preferují. Jsou ochotni se přizpůsobit Vašim časovým možnostem.

Zásadní je pro ně spolehlivost, zájem o dlouhodobou spolupráci.

Pokud budou spokojeni, budou rozhodně motivování si Vás udržet dlouhodobě a plat byste pobírala ( pouze v mírném snížení ) i v době jejich dovolené nebo v době letních prázdnin, kdy bude péče o děti jen v minimálním rozsahu.

V případě zájmu piště své finanční požadavky.

2) OSNICE U JESENICE, Praha západ - PŘÍMÁ PRÁCE PRO RODINU - hlídání dětí plus možná i administrativní výpomoc - v případě zájmu, nutný ŘP!

Rodina hledá chůvu na pravidelné hlídání jejich sedmileté dcerky a příležitostné hlídání i její starší sestry, ročník 2013 ( starší dítě je ve střídavé péči a s rodinou je v sudých týdnech). Práce je ideální pro aktivní řidičku, kvůli vyzvedávání ve škole v Jesenici, auto může rodina poskytnout.

Pokud hledáte práci na plný / částečný úvazek - lze se v dopoledních hodinách věnovat v rámci rodinné firmy administrativě, pomoc s fakturací atd., v odpoledních hodinách pak pomoc s dětmi.

Náplň práce: vyzvedávání dítěte ve škole v Jesenici, pomoc s přípravou do školy, občasné výlety, podání jídla, různé společné aktivity.

*Časově: * pondělí až čtvrtek 16-18:00, pátky 14:00-18:00. Výjimečně např i sobotní hlídání. Vše na vzájemné domluvě, vítají flexibilitu. V případě práce v rodinné firmě - na domluvě.

_SPOLUPRÁCE NA ŽL / DPP: _

1) Černošice

Pravidelné hlídání dvou děvčat, ročníky 2018 a 2019.

Hledají pomoc ideálně na každý pracovní den v čase cca 14:00-18:00. Jednalo by se o vyzvednutí dětí v MŠ /ZŠ, doprovod na kroužky, péče o děti doma. Čas by se ještě více upřesnil začátkem školního roku. Pokud byste mohla pouze některé dny v týdnu, uvítají i pomoc v menším rozsahu.

Fin. ohodnocení - 180 Kč / hodinu, v případě spolupráce na ŽL - 240 Kč / hodinu.

2) Praha 5 - Hlubočepy

Pravidelné hlídání dvou dětí - holka 4,5 roku a kluk 2,5 roku.

Časové požadavky pondělí až středa v čase 16-19:00. Jednalo by se o vyzvednutí dětí v MŠ a jeslích, péče o děti do příchodu rodičů.

3) Praha 9 - Hloubětín

Pravidelné hlídání dvou dětí - ve věku 12 let holka a 8 let chlapec. Většinu času péče pouze o jedno z dětí. Jednalo by se o dozor nad úkoly, případný doprovod na kroužek, podání večeře.

Časové požadavky: pondělí, středa a pátek v čase 15:00 -20:00. Rodina by ocenila i páteční večerní hlídání.

4) Úvaly - Škvorec

Rodina bydlí ve Škvorci vedle Úval a hledají na výpomoc paní, která by jim 1x-2x týdně pomohla s úklidem a vařením v pracovních dnech. Mají chlapce ročník 2016 a ocení, kdyby paní mohla příležitostně pohlídat i jeho. Jednalo by se o občasné hlídání během víkendů, spíše odpoledne a večer, s možností přespání. Preferují pomoc především s úklidem a domácností, aby měla rodina prostor na věnování svého času dítěti.

Konkrétní časové požadavky nemají, vše na domluvě.

5) Praha 8 - Bulovka

Pravidelné hlídání 3letého kluka, každé pondělí a úterý v čase 8-17:00. Chlapec je veden k samostatnosti, velmi inteligentní, odpovídá staršímu dítěti. Od chůvy očekávají rozvíjení osobnosti, kreativity.