Hlídání 2 dětí - Hlubočepy

Ing. Hana Jurenová

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Hlídání dětí

Před 26 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180-240 Kč/hod.

Jsme zavedená agentura na hlídání dětí a momentálně hledáme chůvu pro rodinu z Prahy 5 Hlubočep, která má dvě děti:

Rodina hledá chůvu na pravidelnou a dlouhodobou spolupráci.

Mají dvě děti - 2 a 4 roky. Potřebují pomoc každý pracovní den v čase cca 16:30 - 18:00. Jedná se o vyzvednutí dětí v MŠ a jeslích, doprovod domů, podání večeře. Jeden den v týdnu ( nyní je to úterý) mají kroužek, součástí by byl i doprovod na kroužek a pak odvedení domů. Uvítají i celodenní hlídání v době nemoci - to je na domluvě.

Fin. ohodnocení:

na DPP 180 Kč / hodinu, plus placená dovolená, máte hrazeny minimálně dvě hodiny.

na ŽL 240 Kč / hodinu, placeny minimálně dvě hodiny

Dále jsou aktuálně volné tyto pozice:

OSNICE U JESENICE, Praha západ - PŘÍMÁ PRÁCE PRO RODINU, nástup k 1.7. / 1.9.

Rodina hledá chůvu na pravidelné hlídání jejich sedmileté dcerky a příležitostné hlídání i její starší sestry, ročník 2013 ( starší dítě je ve střídavé péči). Práce je ideální pro aktivní řidičku, kvůli vyzvedávání ve škole v Jesenici, auto může rodina poskytnout.

Náplň práce: vyzvedávání ve škole v Jesenici, pomoc s přípravou do školy, občasné výlety, podání jídla, různé společné aktivity.

Jedná se o pomoc s 1 dítětem, jednou za 14 dni se 2. Vyzvedávání dítěte kolem 16.00 ze školy, procházku a úkoly. Jednou za 14 dni vyzvednuti dvou dětí : jedno kolem půl 4, druhé ve 4. Potom patky vyzvednuti kolem 14.00 a aktivní program do 18.00. Výjimečně např i sobotní hlídání. Vše na vzájemné domluvě, vítají flexibilitu.

Přes letní prázdniny hlídání dle potřeby, vyzvedávání z příměstského tábora, když nebude tábor, tak celodenní program od 9.00-17.00. Možnost nastoupit k 1.7., případně k 1.9., dle Vašich preferencí.

Pokud hledáte práci na plný úvazek, nabízí rodina možnost doplnit si u nich práci ve firmě na 1/2 úvazek,

Cenová nabídka rodiny: 250 Kč / hodinu

PRAHA 6 - Hanspaulka - PŘÍMÁ PRÁCE PRO RODINU, nástup možný ihned, případně k 1.9.

Rodina hledá kuchařku, hospodyni, řidičku, chůvu. Prioritní je pro ně žena s *ŘP a aktivní řidička. *

Mají dva kluky ve věku 4 a 7 let, kteří navštěvují školu a školku ( cca 6 minut autem od domova). Starší chlapec má každý den kroužek, mladší začne mít nějaké kroužky od příštího školního roku. Kroužky jsou do poloviny června. Od poloviny června až do září platí jiný, omezený režim!

Hledají paní, která by zajistila tyto práce:

-              Denní vaření jídel dle receptu (cca 5 jídel denně)

-              Denní úklid v menším rozsahu 30-60 minut max.

-              Vyzvednutí dětí ve školce/škole a odvoz na kroužky ( kroužky jsou cca 20-30 minut jízdy autem ze školy, škola je 6 minut autem od domu, auto je k dispozici od rodiny) nebo hlídání mladšího dítěte doma ( pokud by rozvoz na kroužek zajistila maminka )

-              1x týdně větší úklid

-               Příležitostní večerní hlídání obou dětí, hlídání v době nemoci (tzn. důležitá je i flexibilita, tyhle časy navíc by byly hlavně o vzájemné domluvě)

* Jsou zde dvě možnosti spolupráce:*

a) Větší ÚVAZEK pro jednu osobu s pracovní dobou cca 10:00 – 18:00 - pozor, je zde jiný režim v létě a jiný ve školním roce!

b) DVA menší ÚVAZKY - 1) vaření a péče o domácnost - práce cca na 5 hodin denně, pondělí až pátek

2) vyzvedávaní dětí ve školce, škole, rozvoz dětí na kroužky / hlídání dětí - zde časově každý den pondělí až pátek 15-18:30 plus výjimečně večer, hlídání v době nemoci, nutný ŘP sk. B, auto je od rodiny k dispozici. Odpolední vyzvedávání klidně pro spolehlivou studentku.

Rádi by našli nějakou akční, vitální paní s vlastními dětmi již samostatnými a většími, nebo naopak někoho bez dětí, kdo by měl zájem o práci v domácnosti s dětmi. Vhodné i pro paní v důchodu nebo studentku. Podmínka zájem o dlouhodobou spolupráci, spolehlivost, dochvilnost, zkušenosti s vařením a řízením auta. Auto na ježdění může rodina poskytnout.

Je nutné počítat s tím, že prázdninový režim je volnější, rodina bude potřebovat mnohem menší objem hodin a často budou mimo ČR. V průběhu prázdnin především vyzvedávání dětí na příměstských táborech a jejich následné hlídání doma.

  • *Nepřítomnost rodiny ve dnech 21.6. - 30.6., 3.7. - 12.7., 3.8. - 17.8. *.

Finanční nabídka rodiny: 300 Kč/hod

Praha 8 - Karlín

Pravidelné hlídání dvouleté holčičky každé úterý a čtvrtek v čase 9:00 -14:00.

na DPP 140 Kč / hodinu, plus placená dovolená

na ŽL 200 Kč / hodinu