Lektor/ka výtvarného příměstského tábora

Valeryia Lasko

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Pomocný lektor/ka na výtvarný příměstský tábor v Praze.
Tábor se koná od pondělí do pátku 9:00 - 16:00.
Termíny:
15.7. - 19.7.2024
22.7. - 26.7.2024

Počet dětí je 14 a bude s vámi hlavní lektorka. Věk dětí 6 - 15 let.

Přesné instrukce a program dostanete předem.


Možnost pokračování od září na kurzu přípravy na talentové zkoušky nebo víkendových workshopech.

Budeme se těšit. :)

Požadavky

  • střední nebo vyšší umělecké vzdělání
    • zaslat své portfolio
    • pracovní zkušenosti v oboru (výhodou)

Nabídka

Práce v moderním a přátelském výtvarném ateliéru, který se nachází na Praze 2, kousek od centra Prahy.
Mzda: 4000,- (za týden)

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledám pár schopných, samostatných a spolehlivých lidí na pozici nutričního specialisty. Náplní je komplexní wellness poradenství, tvorba stravovacích plánů, zdravý lifestyle, práce se...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let Z domova

    Před 2 dny

  • Co vás čeká Nevíš co momentálně dělat ve volném čase? Je to jednoduché pojď k nám na letní brigádu! U nás tě naučíme jak komunikovat se zákazníky a jak se připravují naše sendviče. Čeká tě u nás supe...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Na léto 2021 Noční

    Před 2 dny