Podle lokalit

Hledáme pokladní s praxí i bez praxe, 165 - 213,60 Kč/hod

CREDIT CZECH s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 – 213 Kč / hod

Náplň práce:

  • markovat zboží na pokladně
  • vstřícná a milá komunikace
  • odpovídat na dotazy zákazníků
  • v případě potřeby, pomáhat na prodejně kolegům

Co od Vás očekáváme:

  • věk 18+
  • předložení výpisu z rejstříku trestu, studenti potvrzení o studiu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odměnu: po-pá 165 - 178 Kč/hod, so+ne 185,90 - 213,60 Kč/hod - sazba dle lokality a směny (sazby jsou uvedeny včetně zákonných příplatků)
  • smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
  • směny si volíte podle svých možností pomocí mobilní aplikace
  • pracoviště v Praze a okolí
  • zálohy denně