Pohodová brigáda v ostraze nejen na léto

Danpe Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Chcete nahlédnout do zákulisí filmového průmyslu? Nabízíme pravidelné i nárazové brigády ve slavných filmových ateliérech na Barrandově v Praze!

Co Vás čeká?
- Zajímavá a nenáročná práce v malém týmu pěti lidí. Staňte se jedním z nás!
- Kontrola filmových štábů: Uvidíte, jak vznikají filmy, a budete součástí tohoto kouzelného světa.
- Administrativní úkony: Pro kreativní duše, které rády pracují se záznamovými knihami.

Odměna a výhody
- 1500 Kč za směnu: Kvalitní ohodnocení za vaši práci.
- Možnost vyplácení po směně nebo záloh: Peníze můžete mít rychle a bez čekání.
- Možnost slušného ubytování přímo na pracovišti. Víme, že to občas může být náročné, a chceme, abyste se u nás cítili pohodlně.

Pro koho je práce vhodná?
- Studenty a studentky: Skvělá příležitost, jak si přivydělat při studiu.
- Aktivní důchodce a důchodkyně: Zábavná a nenáročná brigáda, která vás udrží v pohybu.
- Každého, kdo hledá flexibilní a zajímavou práci: Pokud máte rádi filmové prostředí a chcete pracovat v dynamickém týmu, je tato brigáda přesně pro vás.

Jak se přihlásit?
- Zavolejte nám na uvedené telefonní číslo a dozvíte se více. Těšíme se na váš zájem!

Připojte se k nám a zažijte jedinečnou atmosféru filmových ateliérů na Barrandově! Těšíme se na Vás!

Požadavky

Vedle spolehlivosti a zodpovědnosti je pro nás nejdůležitější smysl pro týmovost, aby Vás ten náš kolektiv taky bavil. To jsou vlastnosti se kterými dovedeme dobře pracovat a rádi Vás všemu přiučíme.

Nabídka

  • možnost denních i nočních směn
    • dlouhodobá, pravidelná brigáda
    • jistá mzda
    • možnost výplaty po směně nebo týdenních záloh
    • příjemné pracovní prostředí
    • kariérní růst
    • možnost brigády na jiném objektu