Skladník: třídění zásilek. Práce na DPČ. 190 Kč/hod. Jen noční. Praha

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 28000 - 30000 Kč za měsíc

Práce na DPČ ve skladu pro jedničku na trhu v balíkové přepravě! Dlouhodobá spolupráce na 5 dní v týdnu.

Pracovní náplň

  • třídění zásilek a obsluha paletového vozíku
  • jenom noční směny (00:00-08:00)
  • svozová doprava ZDARMA z Praha - Roztyly

Požadujeme

  • zkušenost ze skladu
  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • MZDA 190 Kč/hod
  • stravenkový paušál 66 Kč/směna
  • SVOZ ZDARMA z Praha - Roztyly
  • týdenní FINANČNÍ ZÁLOHY
  • VOLNÉ VÍKENDY
  • péče koordinátorky

Poznámka

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!