Podle lokalit

OPERÁTOR/KA dohledového centra Praha 7

PROTECTON HOLDING, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Náplň práce:
• Obsluha pultu centralizované ochrany a systémů Dohledového přijímacího a poplachového centra
• Sledování a obsluha kamerových systémů
• Reakce na příchozí poplachové signály
• Řízení a koordinace činnosti výjezdových skupin
• Kontrola a zpracování dat
• Telefonická komunikace se zákazníky, Policií ČR, Městskou policií, Hasičským záchranným sborem
• Směnný provoz, 12hodinové denní a noční služby

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Pokročilá znalost práce na PC
• Znalost obsluhy bezpečnostních technologií výhodou
• Schopnost se rychle rozhodovat
• Dobré komunikační schopnosti
• Praxe na obdobném pracovišti výhodou, ne však nutnou podmínkou
• Vhodné i pro OZP

Nabídka

• Mzda: 150Kč/hod
• Možnost kariérního růstu
• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda
• Pracoviště v sídle společnosti, v příjemném prostředí a velmi dobře dostupné MHD - Praha 7 u metra Nádraží Holešovice
• Práce na HPP/DPP