Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

INSTRUKTOR PLAVÁNÍ - Praha 5 - až 330 Kč/h.

Mgr. Jaroslava Holubová

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha

Druh práce: Lektor/instruktor

Před 21 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 260-330 Kč/hod.

Plavecká škola Weberova na Praze 5 hledá instruktora plavání na odpolední kurzy. Možnost práce jeden nebo více dní v týdnu. Provádíme kurzy pro plavce i neplavce (děti) ve věku od 3 let - začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí.

Co požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • flexibilita
  • předešlé zkušenosti
  • odpovědnost, spolehlivost 

Co nabízíme:

  • práce v příjemném kolektivu
  • vynikající pracovní podmínky
  • praxe do budoucna
  • zaměstnání na dohodu o provedení práce
  • dobré platové ohodnocení

V případě zájmu zasílejte vaše CV v odpovědi na tento inzerát.

Naše webové stránky www.plaveckaskolaweb.cz

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na noční inventury, počítání zboží v prodejnách s potravinářským i nepotravinářským sortimentem. Co od Vás očekáváme: · účast na školení na agentuře pod...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 0 dny

  • Brigáda Staňte se lektorem kroužku Veselá věda. Vzhledem k rozrůstajícímu se zájmu dětí přibíráme do našeho týmu nové lektory. Hledáme přednostně lidi s praxí v práci s dětmi. Důležité je nadšení ...

    Česká republika, Praha 6, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let

    Před 1 dny