Podle lokalit

Fajn brigáda při prezentaci nové appky - až 242 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Hledáme usměvavé a komunikativní kolegy/ně na jednorázovou brigádu pro prezentaci nové mobilní aplikace v hobby marketu.

Náplň práce:
- prezentace a představení nové mobilní aplikace veřejnosti
- komunikace s návštěvníky a zodpovídání dotazů
- aktivní zapojení do propagace aplikace na místě

Brigáda probíhá na prodejně Štěrboholy v termínech 5.9.-.8.9. a 12.9.-15.9., pracovní doba v čase 9-18 nebo dle domluvy.

Požadavky

  • plnoletost
    • komunikační dovednosti

Nabídka

  • mzdu 200 Kč/hod + bonus až 20 Kč/hod
    • příplatky za směnu o víkendu jsou samozřejmostí
    • možnost vyplacení zálohy
    • příjemné pracovní prostředí a možnost získat nové zkušenosti