Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

TOP brigáda ve skladu-185 Kč/hod,příspěvek na dopravu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Hledáš dlouhodobou brigádu s možností plánování směn dle tvých možností? Právě pro Tebe je tady brigáda ve skladu v Říčanech. Směny jsou od pondělí do pátku. Pracovní doba v čase 7:30-16:00 hod. Náplní práce je příprava objednávek, balení palet, práce se čtečkou, práce s paletovým vozíkem, kompletace výrobků, etiketování, vykládky kamionů apod.

Vzhledem k fyzické náročnosti pozice a manipulace s těžkými břemeny je pozice vhodná pro muže.

Místo výkonu práce:
Říčany u Prahy - výborná dopravní dostupnost od metra C - stanice Háje

Požadavky

  • plnoletost
    • fyzickou zdatnost

Nabídka

  • mzdu 185 Kč/hod
    • příspěvek na dopravu 395 Kč/měsíc
    • pravidelnou brigádu s docházkou ve dnech dle vašich možností
    • možnost výplaty zálohy ze mzdy
    • pravidelný výplatní termín

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme spolehlivé brigádníky na pozici Picker a balení zboží do skladu v Horních Počernicích. Manipulovat budeš se zbožím různého charakteru – kosmetika, lékárenské zboží, doplňky stravy...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 5 dny

  • Náplň práce: Hledáme spolehlivé brigádníky na pozici Picker a balení zboží do skladu v Horních Počernicích. Manipulovat budeš se zbožím různého charakteru – kosmetika, lékárenské zboží, doplňky strav...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 5 dny