Pravidelná brigáda ve skladu s elektronikou, až 185 kč/hod, výplata týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 21 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 185 Kč / hod

O nás

Hledáme parťáka/parťačku na pravidelné směny do skladu s elktronikou v Jirnech u Prahy (kousek o Černého Mostu).

Náplň práce:

Jedná se o jednoduché vychystávání objednávek s moderní elektronikou pro zákazníky za pomoci scaneru/čtečky, který bude tvůj parťák po dobu celé tvé směny.

Nabízíme výběr směn z denních v čase: PO-PA 6:00 - 14:00 nebo 14:00 - 22:00 nebo nočních směn v čase: NE-ČT 22:00 - 6:00 a také s možností víkendu v čase 10:00-22:00, výběr je pouze na tobě.

Ohodnocení se skládá z fixních 150 kč/hod dále příplatek za víkend nebo noční 15 kč/hod a pokud odpracuješ 5 směn za týden (jedna musí být o víkendu) dostaneš 20 kč/hod docházkový bonus navíc.

Místo práce: Jirny Logistický Park (10 min autobusem z Černého Mostu).

Nástup možný ihned.

Co od Vás očekáváme:

  • Výpis z rejstříku trestů
  • Plnoletost
  • Spolehlivost
  • Pravidelnou docházku
  • Chuť do práce

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Základní mzdu 150 Kč/hod + příplatek 15 kč/hod + docházkový bonus 20 kč/hod
  • Nástup ihned
  • Výplatu 1x za týden
  • Smlouva na DPP
  • Dlouhodobá brigáda