Náborář ( 100% z domova ) , od 160 Kč/h, min. 15 hodin týdně

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 200 Kč / hod

O nás

Hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici náboráře. Jsme mladá dynamická společnost, která zajišťuje předvýběr kandidátů na různé pracovní pozice. Nabízíme vám práci pouze z domova a možnost rozvržení pracovní doby dle vašich časových možností každý den včetně víkendů v čase od 9:00 – 18:00. Práce se vždy domlouvá týden dopředu.

Minimální požadavky na směny: 15 hodin týdně.

V RÁMCI ODPOVĚDI NA TENTO INZERÁT PROSÍME O SPECIFIKACI VAŠICH ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ A PROČ BYCHOM SI MĚLI VYBRAT ZROVNA VÁS! :)

Náplň práce:

  • pravidelná komunikace s koordinátorkou náboru
  • screening kandidátů po telefonu
  • drobná administrativa
  • práce s náborovými portály
  • zajištění reakční doby ve stanovený čas

Co od Vás očekáváme:

  • komunikativnost
  • příjemné vystupování
  • pečlivost
  • uživatelskou znalost PC
  • minimálně 15 odpracovaných hodin týdně

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci 100% z domova
  • zaškolení 100% on-line
  • firemní SIM kartu na neomezené volání
  • odměnu ve výši od 160 Kč/h