Grafik pro online marketing

WerkBad s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 20 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 Kč / hod

O nás

Společnost WerkBad je rychle rostoucí start-up. Hlavním oborem je design a prodej kvalitního koupelnového nábytku na míru. Společnost zastřešuje také e-shopy pro prodej nerezových venkovních sprch v ČR i dalších zemích EU.

Kontinuálně zdokonalujeme své webové stránky - www.badicum.de, www.venkovnisprchy.cz a tvoříme obsah pro online marketing. Počet projektů narůstá, a proto hledáme kolegu do týmu, který bude tvořit design pro web, online kampaně i sociální sítě.

Práce je časově flexibilní a po zaučení je možná práce z domova.

Náplň práce

  • Tvorba grafických podkladů (bannery, animace a videa) pro web, online kampaně  a sociální média
  • Kreativní úpravy produktových fotek pro web i sociální sítě
  • Výhodou zkušenost se správou sociálních sítí, konkrétně  Instagram a Pinterest

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s grafikou v online marketingu
  • Pokročilou znalost grafických programů Adobe
  • Práci v CANVA
  • Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
  • Kreativitu, cit pro kompozici, estetiku a typografii
  • Důraz na detail
  • Iniciativu, vlastní nápady a samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po zaučení možnost práce z domova
  • Různorodou práci