Kurýr rozvozu nákupů TESCO Skalka (denně až 3.000 Kč + dýška)

DoDo Czech s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Jsme kurýrní společnost DODO a aktuálně hledáme nové kurýry pro rozvoz nákupů našeho partnera TESCO na Skalce!

Co tě u nás v DODO čeká?
► doručování objednaných nákupů TESCO zákazníkům v Praze a blízkém okolí
► rozvoz v pevně stanovené časy, a to od 7:00 do 21:00, případně dle domluvy individuálně např. pouze 2 trasy
► trasy rozvozu ti bude plánovat dispečink přes naší interně vyvíjenou aplikaci GAIA
► přijímání plateb od zákazníků pouze platebním terminálem nebo platbou dopředu, neoperujeme s hotovostí

Požadavky

► řidičský průkaz skupiny "B" a zkušenost s jízdou v pražském provoze (aktivní řidič)
► dobrou fyzickou zdatnost pro případné vynesení nákupů do patra k zákazníkovi
► aktivní IČO vč. koncesované živnosti na Silniční motorovou dopravu do 3,5t (k vyřízení během jedné návštěvy živnostenského úřadu)

Nabídka

► motivační ohodnocení za každou odvezenou zásilku ve výši 92 Kč, denně si tak průměrně vyděláš až 3.000 Kč
► veškerá dýška, která kurýr během rozvozu obdrží, zůstávají v plné výši kurýrovi
► pravidelné výplatní termíny nejpozději k 15. následujícího měsíce, možnost vyplácení odměny kdykoliv v měsíci skrze aplikaci Advanto
► flexibilní plánování dostupnosti dle individuálních časových možností
► moderní vozový park v podobě Ford Connect a Custom
► veškeré vybavení potřebné k rozvozu (mobilní telefon, terminál, DODO oblečení, aj.)
► dynamický a mladý kolektiv, ve kterém se kdykoliv máš na koho obrátit
► moderní pracovní prostředí, veškeré záležitosti se u nás řeší elektronicky
► spolupráci na živnostenský list (IČO)
► nástup možný ihned vč. zaučení od zkušených kolegů

Zaujali jsme tě? Neváhej se nám ozvat!

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na noční inventury, počítání zboží v prodejnách s potravinářským i nepotravinářským sortimentem. Co od Vás očekáváme: · účast na školení na agentuře pod...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 0 dny

  • Brigáda Staňte se lektorem kroužku Veselá věda. Vzhledem k rozrůstajícímu se zájmu dětí přibíráme do našeho týmu nové lektory. Hledáme přednostně lidi s praxí v práci s dětmi. Důležité je nadšení ...

    Česká republika, Praha 6, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let

    Před 1 dny