Brigáda v supermarketech po celé Praze: pokladní, lahůdky, pekař Praha

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 - 160 Kč za měsíc

*Ahoj, přidej se k našemu týmu! Hledáme pracovité a spolehlivé brigádníky pro různé pozice v jednom z předních supermarketových řetězců v ČR. Ať už tě baví doplňování zboží, pultový prodej lahůdek, práce na pokladně nebo v pekárně, máme pro tebe tu správnou příležitost. Pracovní zařazení bude předem dohodnuto podle tvých preferencí a dovedností.

Pracovní náplň

  • dlouhodobou brigádu na DPČ
  • nástupní mzdu 150 Kč/hod + příplatky
  • přátelskou atmosféru a férové jednání
  • možnost záloh
  • nástup možný ihned

Požadujeme

  • zkušenosti na obdobných pozicích v supermarketech
  • komunikativní osobnost a příjemné vystupování

Nabízíme

HLEDÁME POSILY DO LOKALIT

  • Mělník
  • Dobřejovice
  • Jesenice
  • Strančice
  • Dobříč
  • Stará Boleslav

NA ODDĚLENÍ

  • pekárny
  • lahůdky
  • pokladny
  • ovoce a zelenina
  • sklad

Poznámka

Máte zájem o bližší informace? Naváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!