Hledáme Gaming Specialistu do 9patrového centra zábavy! 🎮

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč / hod

O nás

Chceš být součástí týmu nově otevřeného moderního 9patrového centra zábavy a zážitků v Máji Národní? Jsi herní nadšenec a baví Tě komunikovat s lidmi? Pak hledáme právě Tebe!

*Jako Gaming Specialista se z Tebe stane expert v oblasti nejrůznějších herních automatů a simulátorů. *Budeš pomáhat hostům s výběrem her, poskytovat jim pokyny, řešit dotazy a celkově monitorovat naši herní zónu.

Skvělé pracovní podmínky a zázemí nejluxusnějšího centra zábavy spolu se skvělými kolegy Ti můžeme zaručit. Rozhodně Tě čeká velmi zábavná práce, při které se nebudeš nudit!

Jdeš do toho s námi?🚀

Co od nás můžeš očekávat?

  • Skvělé finanční ohodnocení
  • Flexibilní plánování směn
  • Stravování za symbolickou cenu
  • Kariérní růst
  • Kvalitní proškolení
  • Nejmodernější herní vybavení a zařízení v Praze
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Spolupráce na DPP/DPČ

Jak bude vypadat Tvoje práce?

  • Pomáhání hostům s výběrem her a poskytovaní informací o herních možnostech
  • Obsluhování a udržování herního vybavení v perfektním stavu
  • Monitorování herní zóny
  • Poskytování rad a pokynů, jak hrát různé hry
  • Reagování na dotazy hostů a řešit jakékoli problémy

Co by si měl/a splňovat?

  • Věk minimálně 18 let
  • Vášeň pro hraní a znalost v tomto oboru
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Proaktivní přístup k práci
  • Možnost pracovat ideálně několik dní v týdnu
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Možnost nástupu ihned nebo dohodou

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pozice Prodejní poradce/ Sales Advisor může být jak zábava, tak skvělá příležitost, jak si vydělat peníze nebo šance k vašemu rozvoji. Může to být začátek dlouhodobé kariéry v dynamické módní společno...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Přijmeme telefonní prodejce do call centra v Praze pro prodej našeho produktu stálým zákazníkům. Co od Vás očekáváme: Požadujeme komunikativnost ,spolehlivost,chuť se učit novým věcem ...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 2 dny