KFC Bucharova - CHCEŠ VÍCE NEŽ TVÉ KAPESNÉ?

AmRest s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Brigáda, kde nepotřebuješ žádné zkušenosti a vše Tě naučí naši zkušení zaměstnanci, sám/sama si plánuješ směny a ještě si můžeš vybrat, která pozice je Ti nejbližší? Nejsme ve snu, tohle nabízíme a je toho mnohem víc!

POKUD SE TI NABÍDKA LÍBÍ, NEVÁHEJ SE OZVAT A DOMLUVÍME OSOBNÍ POHOVOR

POPIS POZICE

V tuto chvíli hledáme nové kolegy na pozici PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde rychlost a přesnost je silnou stránkou. Zaměstnanci na pozici servis už od prvního momentu kontrolují kvalitu potravin a jejich správné skladování, ale hlavně připravují výborné sendviče a přílohy dle přání našich Hostů.

V tuto chvíli hledáme nové kolegy na pozice:

- PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde rychlost a přesnost je silnou stránkou. Zaměstnanci na pozici servis už od prvního momentu kontrolují kvalitu potravin a jejich správné skladování, ale hlavně připravují výborně sendviče a přílohy dle přání našich Hostů.

Požadavky

CO TI NESMÍ CHYBĚT

· dokončené základní vzdělání

· spolehlivost a chuť do práce

· zájem o dlouhodobou spolupráci – naše nové kolegy hledáme na delší čas, než jen pouze na letní prázdniny

· plnoletost – hledáme kolegy hlavně na odpolední směny, které končí po 22:00

Nabídka

CO JEŠTĚ VÍC MŮŽEME NABÍDNOUT?

· nástupní hodinová mzda 123 Kč

· navýšení mzdy o 5,- po odpracovaném roce

· 10% příplatek o víkendu a v noci

· 100% příplatek o svátku

· směny podle Tvých časových možností, které plánujeme 14 dní dopředu

· část výplaty na účtu kdykoliv potřebuješ - možnost využít zálohy na mzdu po 3 odpracovaných měsících

· výplata do 9. dne v měsíci

· nárok na dovolenou

· spropitné

· odměna za výkon

· finanční odměna za doporučení kamaráda

· multisport karta

· možnost kariérního růstu - z brigádníka na vedoucího restaurace? Proč ne?

· stabilní zázemí společnosti

· věrnostní program

· odměna zaměstnance měsíce

· výuka jazyků - až 12 jazyků přes naši výukovou platformu

· jídlo na směně za pár kaček

· zaměstnanecké akce a soutěže

· výhody do všech našich značek (KFC, Starbucks, Pizza Hut i Burger King)

· slevy u našich partnerů - například Alza, Zoot, Aqualand Moravia, různá divadla a další

· možnost vyřídit si základní kartu do MAKRO

· skvělý tým lidí, který bude Tvou oporou