Kontrola a digitalizace dokumentů - 150Kč/h - Hostivař

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Administrativní pracovník

Před 12 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč/hod.

Náplň práce:

  • Kontrola přijatých dokladů v elektronické i listinné podobě
  • Digitalizace dokumentů (příprava,skenování,indexace,archivace)
  • Zajištění workflow přijatých dokumentů dle nastavených pravidel

Požadavky:

  • Znalost MS Office
  • Znalost angličtiny v rozsahu B1-B2 velkou výhodou
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Možnost docházet 20h týdně

Nabízíme:

  • Hodinová sazba 150,- Kč/hod
  • Rozsah pracovní doby –  minimálně 3xtýdně 8-16:30h
  • Nástup ihned
  • Místo pracoviště – Praha 10 Hostivař
  • týdenní vyplácení