Manipulant - sklad s elektronikou 15 min z Hájí - 170 Kč/hod

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Sklad Specialista logistiky Skladník/manipulant

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč/hod.

Pro významného distributora elektroniky hledáme brigádníky na dlouhodobou výpomoc ve skladu v Říčanech - dostupnost 15 min z metra C Háje.
Plně placené školení proběhne ve středu 12.6. Účast je nutná.

Pozice k dispozici:

  • pomocný manipulant - 170 Kč/h hrubého

Náplň práce:

  • příjem zboží a jeho zaskladnění
  • příprava expedice​

Požadujeme:

  • výpis z rejstříku trestů
  • PŘEDCHOZÍ PRAXE NENÍ NUTNÁ - součástí je jednodenní plně hrazené školení
  • docházka 4-5 x týdně v pracovní dny 7:30 - 16:00 h (flexibilní konec pracovní doby dle zakázek)

Nabízíme:

  • nastup ihned
  • dlouhodobou brigádu
  • mzdu 170 Kč/h
  • vyplácení na účet každý týden
  • zvýhodněné stravování na pracovišti - kompletní obědy ve firemní kantýně za pouhých 40 Kč, komplet snídaně + oběd jen za 48 Kč
  • příspěvek na dopravu  - proplacení účtenky za rozšíření Lítačky na potřebné pásmo
  • čisté a příjemné pracovní prostředí
  • místo výkonu práce Říčany
  • dobrou dopravní dostupnost MHD (doprava MHD 15min z Metra C Háje nebo vlakem z** Hlavního nádraží** - možnost proplacení kupónu za pásmo (k základní "lítačce", kterou máte)