Sklad Nupaky-svoz zajištěn z Roztyl - 185Kč/h - dlouhodobě

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 185 Kč/hod.

Pro našeho klienta, jednoho z největších tuzemských dodavatelů autodílů a autodoplňků, hledáme brigádníky do skladu.

Nově postavený sklad v Nupakách je automatizovaný, moderně vybavený včetně nadstandardně zařízeného sociálního zázemí.Pracoviště splňuje nejvyšší možné standardy.

Hledáme hlavně brigádníky pro dlouhodobou spolupráci, kteří by docházeli:

  • Po-Pá vždy 7-15h minimálně do konce roku!

Náplň práce:

  • zaskladňování zboží

  • vyskladňování zboží

  • nanášení zboží

  • příprava objednávek na expedici

  • další pomocné skladové práce

Požadujeme:

  • věk min. 18 let

  • výpis z rejstříku trestů

  • fyzická zdatnost

  • pracovitost, zodpovědnost, samostatnost

  • možnost pracovat od pondělí do pátku

Nabízíme:

  • jistou brigádu na několik měsíců

  • denní vyplácení

  • *základní mzda - 185,00 Kč/hod *

Odměna za docházku:

*20Kč/h při odpracování 120 a více hodin za měsíc *

  • bonus 0-37Kč/h dle výkonu