Brigáda v supermarketu na Praze 5 -pokladní. Nástup ihned Praha

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 8 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 - 160 Kč za hodinu

Požadujeme

  • zkušenost na pokladnách v supermarketech
  • komunikativní osobnost a příjemné vystupování

Nabídka

  • práce na DPČ
  • 150 Kč/hod + příplatky
  • přátelská atmosféra a férové jednání
  • možnost záloh
  • nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • práce u pokladny

Poznámka

V některých případech jsou naše inzeráty formulovány s použitím buď ženského nebo mužského rodového tvaru. Tento postup byl zvolen výhradně za účelem zachování co největší srozumitelnosti textu. Tímto způsobem se nijak nesnažíme vyjádřit jakýkoliv genderový předsudek či diskriminaci vůči zájemcům a zájemkyním o volná pracovní místa.