Ostraha významného objektu v centru Prahy 210 Kč/h

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 210 Kč / hod

O nás

Stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií.

Náplň práce:

  • Ostraha administrativní budovy
  • Komunikace s návštěvníky a zaměstnanci objektu
  • Kontrola zavazadel a osob s využitím RTG systému

Co od Vás očekáváme:

  • Angličtina – na úrovni B1
  • Profesionální vystupování
  • Základy práce s PC
  • Čistý trestní rejstřík
  • 12 hodinové směny
  • prověrka NBÚ - důvěrné

K odpovědím, prosím, zasílejte profesní životopis s fotografií.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smlouva na DPP nebo HPP
  • Mzdové ohodnocení až 210 Kč/h
  • Prémie za dobrý výkon
  • MultiSport karta
  • Cafeterie zdarma