Podle lokalit

Lektor/ka kláves HŠ YAMAHA

Hudba dětem, z.s.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 23 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 500 – 700 Kč / hod

O nás

Hudební škola Yamaha - hudební kurzy pro děti a mládež s vlastní metodikou a notovými materiály. Nadstandartně vybavené učebny nástroji Yamaha.

Informace o naší výuce a škole na: www.yamahakurzy.cz

Náplň práce:

  • Nabízíme práci lektora / lektorky oboru kláves pro děti ve věku 6-10 let, s nástupem od 9/2024 v Praze 4 Lhotka, a to na úvazek 1-2 odpoledne / týden (ideálně středa + další den mimo pátky mezi cca 14-19 hod dle dohody).

  • Lektor/ka kláves bude vyučovat v kurzech HŠ YAMAHA (skupinky 5-7 žáků a okrajově též individuální výuka) a vést docházku v jednoduchém online zápisovém systému.

  • Nadstandardní ohodnocení, skupinová výuka dětí, vlastní materiály a výukové metody (přípravy na lekce jsou součástí školení, jenž je na náklady HŠ YAMAHA).

  • Práce na DPP nebo ŽL.

Co od Vás očekáváme:

  • Uchazeč musí umět hrát na klavír z not, mít dobré komunikační dovednosti v ČJ, být schopen zazpívat tóny v rámci 1 oktávy a zvládat práci s rytmem.
  • Vítaný je kladný vztah k dětem v mladším školním věku a zkušenost s výukou této věkové kategorie (není podmínkou, ale výhodou).
  • Požadovaná je dochvilnost a schopnost příjemné komunikace s dětmi.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandardní ohodnocení, podpora a školení ze strany HŠ YAMAHA.
  • Nadstandardně vybavené učebny, na obsluhu konkrétních kláves Yamaha v učebně Vás proškolíme.
  • Smlouvu na školní rok 2024/25 (práce na DPP nebo ŽL) s možností prodloužení vždy na další školní rok. Vítaná je dlouhodobá spolupráce.
  • Máme cca 600 žáků = tzn. v případě zájmu možnost i širší spolupráce v dalších hudebních oborech (kytara, zpěv, kurzy pro předškoláky apod.).