Strážný/á na vrátnici obchodního domu (Havířov)

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Karviná Havířov

Druh práce: Jiné

Před 31 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 113 – 130 Kč / hod

O nás

Stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií.

Náplň práce:

  • Ostraha vrátnice / zaměstnanecký vchod
  • Komunikace s klientem
  • 12-ti hodinové směny, denní i nočNÍ
  • Práce je vhodná pro OZZ, ČID

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Profesionální vystupování
  • Loajalitu
  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup možný ihned
  • Motivační finanční ohodnocení 113 – 130 Kč/hod.
  • Vyplácení záloh