Kurýr/ka a pomocná síla v kuchyni

Cartel milenio s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Karviná Havířov

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Nabízíme práci/brigádu v pizzerii v Havířově. Smlouva na DPČ s možným nástupem ihned. Práce obnáší rozvoz objednávek zákazníkům a jednoduchá výpomoc v kuchyni. Více informací sdělím po telefonu. Práce na směny je podmínkou (střídání ranní/odpolední).
Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Možnost plánování směn.

Prosím své životopisy s kontaktem zašlete emailem

Požadavky

Řidičský průkaz sk. B
Schopnost učit se novým věcem
Pracovat na směny ranní/odpolední/celodenní.

Nabídka

Začátek 110kč/h v čistém
Odměny při vysokých tržbách
Práci v příjemném kolektivu
Zvýhodněné stravování

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Svitavy, Litomyšl, Pardubický kraj

    Před 3 dny

  • Brigáda Pro našeho významného klienta, hledáme uchazeče na doplňování zboží - merchandising - regálový servis. Místo výkonu práce: Kralovice Servisní hodiny: 10hod týdně Odměna: 125Kč/hod Nástup...

    Česká republika, Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Kralovice

    Před 3 dny