Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Obsluha balící linky - BRIGÁDA FRÝDEK-MÍSTEK

CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Frýdek-Místek

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

12-ti hodinové směny od 6.00 do 18.00, od 18.00 do 6.00
cca 4 – 8 směn v měsíci, především ve dnech PO-PÁ
Pouze uchazeči starší 18-ti let!
Práce je v čistém prostředí v hygienickém provozu
Obsluha strojů na balení a chystání krabic s vyrobenými uzávěry
Kontrola balení, práce s ochrannou fólií
Práce s paletovým vozíkem
Další manipulační práce při výrobě
Obsluha stroje na třídění, laserový potisk víček
Dosypávání materiálu

Požadavky

Nutné zaslat životopis k výběrovému řízení!
Fyzická a psychická odolnost, pracovitost, spolehlivost a dochvilnost
Požadovaný věk minimálně 18 let!
Minimální vzdělání - výuční list
Rychlá dostupnost na Lískovec 405, Frýdek-Místek
Ochota chodit do práce na záskoky (za nemocenské, dovolené) bez pravidelných směn

Nabídka

Výdělek 140,- / hodinu, přípatky 18% noční, 30% víkend
Stravenkový paušál v hodnotě 160 Kč při odpracování celé 11ti hodinové směny
Mzda pouze na bankovní účet
Zaučení zkušeným kolegou
Příjemný kolektiv

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

    Před 0 dny

  • Brigáda Jak bude vypadat váš pracovní den? Každé ráno si připravíte dopisy podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se na pochůzku za adresáty, kterým kromě předání jejich zásilky por...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

    Před 1 dny