Hosteska/Promotér - IQOS

Bubnovi s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 – 320 Kč / hod

O nás

Do našeho týmu aktuálně hledáme šikovnou/ného hostesku/promotéra, kterou/kterého baví svět promotion, prezentací a celkově práce s lidmi. Komunikace, schopnost věci zorganizovat a profesionálně reprezentovat je jí/jemu vlastní.

Jako hosteska/promotér pro IQOS budete zodpovědní za aktivní oslovování lidí a podporu prodeje produktů. Budete součástí dynamického týmu, kde budete mít na starosti promotion, prezentace a celkově práci s lidmi. Pracovní doba je od pondělí do pátku, 6 hodin denně, s požadavkem odpracovat alespoň 10 dní v měsíci. Uniformu a ostatní vybavení dostanete od nás. Výkon práce je v prodejnách a budete jezdit na různé prodejny v rámci regionu, ve kterém bydlíte.

Náplň práce:

  • *Pracovní doba: *PO - PÁ, flexibilní 6hodinové směny (minimálně 10 dnů v měsíci)
  • *Náplň práce: *Aktivní oslovování zákazníků a podpora prodeje našich produktů
  • Poskytujeme uniformu a veškeré potřebné vybavení
  • *Možnost nástupu: *IHNED

Co od Vás očekáváme:

  • *Věk 21+: *Zralost a zkušenosti jsou klíčové pro efektivní komunikaci a reprezentaci značky
  • *Reprezentativní vzhled: *Dobře upravený vzhled je důležitý pro profesionální vystupování a důvěryhodnost
  • Výborné komunikační dovednosti: Schopnost jasně a efektivně komunikovat je nezbytná při oslovování potenciálních klientů a prezentaci produktů
  • Příjemné a profesionální vystupování: Schopnost navázat pozitivní kontakt s lidmi a udržovat profesionální úroveň komunikace
  • *Zkušenosti v oblasti promotion nebo obchodu: *Praktické zkušenosti s podporou prodeje a promotion akcemi jsou velkou výhodou
  • Schopnost pracovat jak samostatně, tak i jako součást týmu: Flexibilita v přizpůsobování se různým pracovním situacím
  • *Flexibilita a schopnost rychle se přizpůsobovat novým situacím: *Schopnost reagovat na změny a nové výzvy v dynamickém prostředí
  • Proaktivní myšlení zaměřené na výsledky, se smyslem pro detail a zaměřením na poskytování vysoce kvalitních výsledků
  • Řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil a ochotu cestovat
  • Chuť na sobě pracovat, schopnost hodnotit sám sebe a dále se rozvíjet

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou a stabilní spolupráci
  • Budete v kontaktu s našimi moderními systémy a novými trendy
  • Atraktivní mzdu + bonusy z prodeje
  • Práci v blízkosti vašeho bydliště
  • Příspěvek na cestovné 7 Kč/km
  • Práci na živnostenský list