Operátor/ka výroby

Artalo design s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Frýdek-Místek

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Jsme rostoucí firma ve Frýdku-Místku, která prodává doplňky do koupelny přes internet nejen v České Republice, ale také v dalších evropských zemích. Většinu týmu však máme v centru Frýdku-Místku, kde si také všechny prodávané produkty sami vyrábíme.
Hledáme nového kolegu/gyni do našeho týmu, který se zapojí do výroby našich produktů. Nejedná se o žádnou monotónní práci. Naše produkty vyrábíme od A do Z.

Náplň práce:
- Budete se podílet na jednotlivých procesech výroby našich produktů
- Příprava materiálů
- Příprava jednotlivých prvků výrobku
- Obsluha strojů
- Kontrola kvality

Požadavky

Zodpovědnost
Dochvilnost
Manuální zručnost
Pečlivost
Ochota učit se
Čistý trestní rejstřík
Předešlé zkušenosti s manuální výrobou – výhodou, ale ne podmínkou

Nabídka

HPP
20 dnů dovolené
Občerstvení na pracovišti
Příjemný a nápomocný kolektiv
Pravidelné firemní akce
Kompletní zaučení na pozici
Možnost placených přesčasů