Podle lokalit

Skvělá brigáda pro všechny co umí ČESKY, Písek, až 180Kč/h

Před 16 dny

Brigáda

Chceš si přivydělat pohodovou brigádou a moc se nenadřít? Držíme ti židli u nás v píseckém callcentru. Náplní práce je nabízet produkty zákazníkům, kteří již v minulosti projevili zájem. Jestli nemáš potřebné zkušenosti, nevadí. Máme skvělé vedoucí, kteří tě nenechají ve štychu a se vším ti rádi pomůžou a poradí.

Náplň práce:

*Telefonické kontaktování stávajících klientů.
*Prezentace kvalitních produktů a zajímavých služeb.
*Práce na PC a zpracování drobné administrativy.

Požadavky

*Výborný hlasový projev v ČESKÉM jazyce.
*Základní znalost na počítači.
*Dlouhodobou spolupráci. Minimálně 90 hodin měsíčně.

Nabídka

*Fix 120Kč/h + provize za uzavřené objednávky – průměrný operátor si u nás vydělá až 180Kč/h.
*Řádné zaškolení.
*Pružnou pracovní dobu. Směny si plánuješ podle toho jak se ti to hodí.
*Smlouvu na DPP později lze i DPČ.
*Intenzivní školení nováčků.

Zaujala tě nabízená brigáda? Pošli mi na sebe kontakt já se ti ozvu.

Budu se těšit na reakce,

Hanka