Výpomoc na prodejně při naskladňování nového zboží, odměna 150kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Na sklad prodejny v obchodě s oblečením hledáme na pravidelnou brigádu spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky.

Termín práce: PO - 5:00 - 9:00 a PÁ - 5:00 - 9:00 (pravidelně každý týden)

Náplň práce: třídění krabic na platformy s kolečky (podle sekce, typu krabic), rozvoz krabic na příslušná místa dle sekce, výpomoc na prodejně s úklidem krabic

Místo práce: Obchod s oblečením, OC Avion

Požadavky

  • spolehlivost
    • chuť pracovat
    • plnoletost
    • fyzická zdatnost
    • nástup ihned

Nabídka

  • 150 Kč/hod (výplata po týdnu)
    • smlouvu na DPP
    • možnost dlouhodobé spolupráce
    • výplata týdně

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do různých obchodů s oblečením hledáme spolehlivé a milé brigádníky na výpomoc. Náplň práce: řazení, skládání a balení oblečení na prodejně, úklid prodejny Místo práce: Teplice, OC Olympi...

    Česká republika, Teplice, Teplice, Ústecký kraj Víkendové

    Před 1 dny

  • O nás Do skladu s kosmetikou hledáme nové kolegy na pozici Picker/Balič kosmetiky! Lokalita: Rajhrad u Brna (zajištěný svoz ZDARMA z Brna a okolí) Termín práce: od 1.10.2024 Pracovní doba: - Rann...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno S ubytováním

    Před 6 dny