Podle lokalit

MZDA 140 Kč/h - Vrátný/á - Strážný/á

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín Frenštát pod Radhoštěm

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Kontrola oprávněnosti vstupu/výstupu, vjezdu/výjezdu
• Pochůzková činnost
• Výdej "visitor" karet pro návštěvníky
• Obsluha PC
• Drobná administrativa

Požadujeme:
• Fyzickou zdatnost
• Trestní bezúhonnost
• Základy práce na PC - PODMÍNKOU

Nabízíme:
• Mzdu 136 Kč/h na HPP
• Mzdu 140 Kč/h na DPP
• Práci v denních i nočních hodinách (12 hod. směny)
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zvýhodněné volání O2
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.