Brigáda: Svozový specialista, nebo kurýr, ř.p. sk. B, Tachov

Česká pošta, s.p.

Místo práce: Česká republika Tachov Česká Lípa Plzeňský kraj Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Jste za volantem jako doma? Vyznáte se na Tachovsku? Pak jinou brigádu už nehledejte!
Náplň práce:

• Rozvoz a svoz zásilek z napojených pošt a balíkoven.
• Svoz zásilek od hromadných podavatelů a rozvoz zásilek do firem.
• Obsluha výdejních boxů.
• Doručování balíkových zásilek také klientům (u kurýra).
• Pracovní doba dle domluvy.

Požadujeme:

• Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
• Spolehlivost, odpovědnost, dochvilnost a samostatnost.
• Dobrý zdravotní stav (práce s břemeny).
• Průkaz strážného výhodou

Nabízíme:

• Odměnu odpovídající Vámi odvedené práci s výplatou na den přesně.
• Spolupráci formou DPP nebo DPČ.
• Směny podle domluvy.
• Možnost dlouhodobé spolupráce nebo získání hlavního pracovního poměru.
• Práci ve férovém týmu.

Kontakt:
paní Lenka Packanová, vedoucí oddělení v provozu
tel.: [ kontaktovat telefonicky >> ]
Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám!
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.