Podle lokalit

Řidič/ka autobusu

RAIL BUS

Místo práce: Česká republika Domažlice Plzeňský kraj

Druh práce: Jiné

Před 23 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 230 Kč / hod

O nás

Dopravní firma zajišťující autobusovou dopravu, převážně výlukovou.

Náplň práce:

  • nepravidelná výpomoc při výluce na železnici
  • brigáda na pozici - Řidič/ka autobusu

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz skupiny D
  • odbornou a zdravotní způsobilost
  • zodpovědnost, bezúhonnost
  • časovou flexibilitu
  • slušné a příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • shodně proplácená jízda a čekání
  • vyplácení cestovného a stravného
  • pravidelná školení
  • úhradu dopravně-psychologického vyšetření
  • nástup možný ihned