Podle lokalit

Úklidová pracovnice Ostrava

Ollies dorty s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Jsme rodinná firma OLLIES s dlouholetou tradicí, kde každý člen této rodiny je oddán špičkové kvalitě našich dobrot, surovin z nichž jsou vyráběny a službám, pomocí nichž předáváme zákazníkům naši radost a jedinečný chuťový zážitek.

- Ollies dorty s.r.o.

Co vás čeká: Přátelské pracovní prostředí.

Úklidové dny: pondělí až pátek, čas úklidu: 5:00 - 8:00 hod., nástup možný ihned.

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Praxe s úklidem vítána, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, smysl pro detail a pečlivost

Nabídka

Co vám můžeme nabídnout:

Mzda : 150 Kč/ hod.

Místo výkonu práce: Ostrava

Práce na DPP