Podle lokalit

Truhlářské práce

ZECOM plus s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-západ Dobřichovice

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Hledáme zkušeného a samostatného kolegu na 2-3 dny v týdnu.
Náplň práce: pomoc s frézováním fošen, broušením, očištění od kůry, úklid dílny, výroba nábytku a jiné pomocné práce.
Možnost dalšího rozvoje a práce s kvalitními stroji a dřevem, popř.epoxidem a kovem.
Ideální brigáda, přivýdělek nebo odreagování.
Místo práce: Všenory
Ohodnocení dle zkušeností a pracovního nasazení - 120kč - 170kč na hodinu

Požadavky

Spolehlivost, samostatnost a preciznost.

Nabídka

Výplata 1x měsíčně dle počtu odpracovaných hodin.
Možnost zvolit si dny pro svou práci.
V případě spokojenosti se lze domluvit na dalších možnostech práce se dřevem.