Kamerový dohled nad prodejnou v Chrudimi 140 Kč/hod +odměny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Do našeho přátelského teamu na prodejně Tesco v Chrudimi hledáme posilu!

Náplň práce:

kamerový dohled nad prodejnou

obchůzky po prodejní ploše

eliminace krádeží

Požadavky

Požadujeme:

čistý rejstřík trestů

spolehlivost

věk 18+

Nabídka

Nabízíme:

flexibilní plánování směn

zálohy na mzdu

férový přístup

odměny za záchyty

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda V Chrudimi se nám uvolnila pracovní pozice - STRÁŽNÝ. Jedná se o hypermarket Albert (pochůzková činnost + práce s kamerovým systémem). Směny jsou 13,5hod a dají se plánovat dopředu. Náplň ...

    Česká republika, Chrudim, Chrudim, Pardubický kraj

    Před 2 dny

  • Brigáda Hledáme posily do našeho týmu do obchodu s potravinami. Práce spočívá v pochůzkové činnosti a práci s kamerovým systémem. Brigáda je vhodná pro studenty i aktivní důchodce, kteří chtějí...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Pro studenty

    Před 2 dny