Podle lokalit

Detektiv v obchodě Chrudim

ABI Special s.r.o.

Místo práce: Česká republika Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 20 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 110 – 125 Kč / hod

O nás

Nabízíme služby v oblasti komerční bezpečnosti. Zajišťujeme převážně ostrahu obchodních center a prodejen velkého a malého retailu, ale své služby poskytujeme i klientům z oblasti kancelářských budov nebo průmyslových podniků. Stále rozšiřujeme náš pracovní tým zejména na střežených objektech. Přidejte se k nám.

Náplň práce:

Detektiv v obchodě
Detektiv provádí ostrahu hypermarketů. Dalším z úkolů detektiva je dohled nad přejímkou zboží do skladových prostor klienta. Po zapracování je možný profesní růst na vyšší pozice v rámci společnosti. Pracovník je ustrojen v černé uniformě.
Nástup ihned

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme :
Věk minimálně 18 let
Čistý trestní rejstřík předložit při sepsání smlouvy
Odborná způsobilost Strážný (kód: 68–008-E) výhodou ne podmínkou

Výhoda:
Praxe v oboru
Chuť pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na DPP, HPP i DPČ
  • Stravenky
  • Kompletní uniformu s příspěvkem na obuv
  • Možnost vyplácení záloh po odpracování 10 dnu
  • Komplexní zaškolení na danou pozici