Podle lokalit

Pracovník ostrahy (kamery), 140,-/hod., zálohy, odměny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

V Chrudimi se nám uvolnila pracovní pozice - STRÁŽNÝ. Jedná se o hypermarket Albert (pochůzková činnost + práce s kamerovým systémem). Směny jsou 13,5hod a dají se plánovat dopředu.

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Práce s kamerovým systémem
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Eliminace nepoctivých zákazníků
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií

Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.

Požadavky

• Spolehlivost, pracovitost
• Trestní bezúhonnost
• Plnoletost
• Certifikát strážného výhodou

Nabídka

• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Možnost plánovat směn dle domluvy
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace