Filtry brigád

ÚKLID SNĚHU až 250Kč/h

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 250 Kč / hod

Náplň práce:

Pro zimní období hledáme brigádníky na příležitostnou výpomoc při odklízení sněhu, a to na zavolání dle aktuálních potřeb (při sněžení a mrazivém počasí).

Náplň práce zahrnuje:

  • Řízení malých odklízecích strojů (nutný řidičský průkaz sk. B)
  • Řízení traktorů a velkých odklízecích strojů (nutné oprávnění sk. T a profesní
       osvědčení)
  • Ruční úklid sněhu pro zaměstnance bez řidičského průkazu

Úklid probíhá v oblasti Kladna a jeho okolí. Práce je flexibilní a probíhá na základě zavolání podle aktuálních klimatických podmínek.

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz sk.B (není potřeba pokud máte zájem o ruční úklid)
    -vzdělání nerozhoduje,
    -spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup,
    -fyzickou zdatnost,
    -dochvilnost a pracovitost,
    -zdravotní způsobilost,
    -uvítáme zkušenosti s technikou,
  • trestní bezúhonnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hodinovou mzdu až 250,-
  • smluvní vztah na DPP,
  • nerovnoměrné pracovní doba,
  • zaškolení na pracovišti,
  • možnosti záloh ze mzdy po určité odpracované době,
    -zázemí silné a stabilní společnosti.