Kurýr WOLT - až 300 Kč/h -Vlastní vozidlo či firemní skútr!

PROROZVOZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 250 – 300 Kč / hod

O nás

✅ *Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. *V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

💸 Výdělky si navíc můžeš nechat zasílat průběžně několikrát do měsíce! 💸

Náplň práce:

▶ Aktuálně hledáme kurýry pro rozvoz jídel u našeho partnera Wolt! ◀

Jsi vášnivý řidič? Řízení může být nejen tvým koníčkem ale i zaměstnáním. K rozvozu jídel z restaurací *Ti pronajmeme firemní skútr  nebo můžeš rozvážet *svým vlastním automobilem.

Budeš mít** flexibilní pracovní dobu*,* **a to není náš jediný benefit, rádi za Tebe vyřídíme fakturaci nebo pomůžeme se založením IČO.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Odměnu za každou odvezenou objednávku: až 300 kč/h
  • Výdělky několikrát do měsíce 💸
  • Spropitné *– je možné od zákazníků jako důkaz spokojenosti měsíčně získat až *5 000 Kč
  • Směny *si jako kurýr naplánuješ flexibilně *podle svých preferencí nebo Ti  nabídneme pracovní bloky
  • Spolupráci na** IČO* *
  • Pronájem firemní auto nebo skútru
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Stabilní spolupráce
  • Slevy na produkty našich partnerů

Co od Vás očekáváme:

  • Řidičský průkaz skupiny B či A1 – být aktivní řidič
  • Vlastní rozvozový prostředek (bez problému Ti pronejmeme náš firemní skútr)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Loajalitu a aktivní přístup
  • Mít vlastní mobilní** telefon s NFC čipem a se systémem Android nebo iOS *a *internetovým připojením