Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Vykládka kamionu při otevření obchodu Sinsay Chomutov za 140 Kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Chomutov Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Na přípravu prodejny v obchodě s oblečením hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky.

Termín práce: 18.9. noční - 19:00 - 1:00 vykládka kamionu

Náplň práce: vykládka kamionu na připravovanou prodejnu

Místo práce: prodejna Sinsay, OC Chomutovka

Požadavky

  • spolehlivost
    • chuť pracovat
    • plnoletost
    • fyzická zdatnost
    • v termínu 18.9. vykládka kamionu 19:00-1:00

Nabídka

  • 140 Kč/hod (výplata po týdnu)
    • smlouvu na DPP
    • možnost dlouhodobé spolupráce

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás SULCO Automotive Group, s.r.o. Společnost SULCO je komplexním poskytovatelem služeb převážně pro strojírenský a automobilový průmysl. Společnost působí v České republice, na Slovensku, v Němec...

    Česká republika, Chomutov, Chomutov, Ústecký kraj Částečný úvazek

    Před 4 dny

  • Brigáda roznos reklamních letáků ,, K – Prospekt “ do schránek našich zákazníků organizovat si práci dle tvých časových možností – max. 4 hodiny týdně každé úterý pracovat v JEDNÉ Z UVEDENÝCH OBLAS...

    Česká republika, Chomutov, Chomutov, Ústecký kraj Od 15 let Pro studenty

    Před 3 dny