POJĎ NA BRIGÁDU DO SKLADU - MZDA TÝDNĚ - až 240 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 240 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš dlouhodobý přivýdělek a nerad střídáš brigády? Uvítáš vyplácení mzdy častěji než 1× měsíčně? Rád pracuješ v příjemném zázemí a v přátelském kolektivu? Pokud je Tvoje odpověď 3× ANO, pak je tato brigáda stvořená pro Tebe.

Pro známý obchod s nábytkem hledáme šikovné brigádníky na pomocné práce ve skladu. NÁPLNÍ PRÁCE je: chystání zboží dle objednávek zákazníků, balení objednávek, práce se čtečkou, manipulace s paletovým vozíkem, třídění a likvidace obalových materiálů. Tato práce je vhodná svou povahou pro fyzicky zdatné muže. PRACOVNÍ DOBA je v čase 7:00–18:00 nebo 10:00–21:00 hod. Lze pracovat ve všední dny i o víkendech. Požadovaná docházka je min. 3× týdně dle domluvy a doba spolupráce min. 2 měsíce. MÍSTO VÝKONU PRÁCE je Brno-Dolní Heršpice (Avion Shopping Park), případně v externím skladě Brno-Tuřany.

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení: 160 Kč/hod (plus příplatky za práci o víkendu 50%, v noci 20%, ve svátek 100%)
  • výplata mzdy 1× týdně (formou zálohy)
  • zvýhodněné stravování a výběr jídla z široké nabídky
  • dobrá dopravní dostupnost
  • příjemný a přátelský kolektiv
  • známé prostředí oblíbeného obchodu s nábytkem

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • nástup IHNED
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost