Brigáda - jednoduchá kompletace objednávek - pouze ranní směna! Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 130 Kč za hodinu

Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme

● Ochota pracovat na ranní směnu
● Přechozí praxe není potřeba

Nabídka

● Práce POUZE NA RANNÍ SMĚNY
● Mzda až 130 Kč/hod.
● Pravidelné zálohy každý týden
● Ranní směna od 6-7h do 14-16h (dle ind. domluvy)
● Dlouhodobá brigáda na DPČ
● Přátelský kolektiv a péče koordinátora po dobu zaměstnání
● Důkladné zaškolení na pozici

Pracovní náplň

● Jednoduchá příprava zboží do objednávek (nic nadrozměrného)
● Vychystávání zboží všeho druhu, balení objednávek

Poznámka

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! Těšíme se na Vaše reakce.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Hledáme nové kolegy na pozici Strážný/bezpečnostní pracovník na vlakové nádraží v Českém Brodě. Nástup IHNED. Hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci na DPP. Pozice je vhodná pro OZP na h...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kolín, Český Brod Nástup ihned Trvalý pracovní poměr

    Před 3 dny

  • Brigáda Hledáme nové kolegy na pozici Strážný/bezpečnostní pracovník na vlakové nádraží v Českém Brodě. Nástup IHNED. Hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci na DPP. Pozice je vhodná pro OZP na h...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kolín, Český Brod Nástup ihned Trvalý pracovní poměr

    Před 3 dny