Podle lokalit

Ostraha HPP- České Budějovice - vhodné pro OZP

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Pro pracoviště ve v Českých Budějovicích hledáme vhodné uchazeče na pozici Ostraha.❗️

Požadavky

Náplň práce:

Kontrola osob a vozidel
Evidence návštěv
Obsluha bezpečnostních technologií
Obchůzková činnost
Odemykání vstupů
Dodržování BOZP

Směny:
Nepřetržitý provoz - pondělí - neděle - 6:00 - 18:00 a 18:00-6:00

Požadavky:

Nutná znalost práce na PC
Trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)
Flexibilita, komunikativnost a schopnost reagovat na mimořádné situace
Fyzická zdatnost z důvodu obchůzky
Výhodou bude pokud máte:
Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný"
Zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS

Nabídka

Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
Nástup možný IHNED
Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
Příspěvek na reprezentaci
Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
VIP sleva na produkty Datart
Sleva na divadelní představení
Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
Výhodné pojištění odpovědnosti za škody
Pozice je vhodná i pro invalidní důchodce nebo OZZ.
Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!✔️