Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Obsluha resturace

Zdeněk Lahodný

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Ahoj, sháníme obsluhu na plac na DPP do Hostince Na Ostrově kousek od Č.B., požadujeme věk nad 18 let, pracovitost, spolehlivost, schopnost pracovat samostatně, nabízíme dobrý kolektiv, dýška z tržby, férového šéfa, mzda podle praxe při osobním pohovoru.
Vlastní auto výhodou

Požadavky

Věk nad 18, schopnost pracovat samostatně, příjemné vystupování , spolehlivost

Nabídka

Jídlo a pití zdarma, dobré platové ohodnocení, dýška z tržby, férového
šéfa, skvělý a přátelský kolektiv.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Právě teď se můžete stát velmi důležitou součástí celého řetězce a zařídit dobrý konec všech doručovaných příběhů. Naši doručovatelé mají krásné poslání, pevnou pracovní dobu - *pouze ranní směny a *...

    Česká republika Na léto 2021 Od 18 let Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Lisař obsluhuje a seřizuje lisovací stroje pro tváření materiálu ve slévárenské výrobě. Příprava materiálu k lisování. Obsluha lisu, provádění prací nutných při lisování výrobků. Obsl...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc S ubytováním

    Před 0 dny